Ökokoristus

Ökokoristus

Kõik me teame, et tervis on hindamatu. Meie ökoloogilised puhastusvahendid on loodusliku päritoluga, ohutud ning biolagunevad.

Kasutame uue generatsiooni bioaktiivseid ja biotehnoloogilisi puhastusvahendeid.

Mitte ainult looduslik, aga ka jätkusuutlik

Teadlaste paljude aastate pikkuse uurimistöö tulemustel ja innovatsioonil põhinevate Enzypin uue generatsiooni puhastusainete aluseks on uued põhimõtted, keskkonnasäästlikud tehnoloogiad ja toorained otse loodusest.

Tegemist pole nn.naftakeemia ja looduslike komponentide või loodusest sünteesitavate toorainete kokkusegamisega, püüdes anda tootele “loodussõbralikumaid” omadusi, mis on iseloomulik enamikule täna turult leitavatele “ökoloogilistele” keemiatoodetele.Enzypin puhastusained sisaldavad kuni 99 % looduslikku toorainet ainulaadses koosluses muundamata kujul. Toodete valmistamisel on kasutatud Vahemere männist (merimänd, ld.k. Pinus pinaster) eraldatud taimset toorainet, taimse päritoluga pindaktiivseid aineid ja bioaktiivseid lisandeid (ensüüme), mis aitavad lagundada valgulist ja rasvmustust ning tärklisesarnaseid kõrgpolümeerseid aineid.

Kõik Enzypin tooted on litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgistusega (Ecolabel.eu). Tooted on 100 % biolagunevad ning inimesele ja loodusele täielikult ohutud. Puhastusvahendid ei põhjusta allergiat ( Eesti Allergialiidu tunnustus) ja on nahale pehme toimega.

Toodete iseloomulik meeldiv ja värske lõhn tuleneb taimsest toorainest. Enzypin puhastusvahendid on kontsentreeritud ja väga efektiivsed.

Mis on biotehnoloogia ja kuidas seda puhastusainete maailmas kasutatakse?

Biotehnoloogia on rakendusliku bioloogia valdkond, mis kasutab hoolikalt valitud baktereid ja nende saadusi inimese tervise ja elukeskkonna parandamisel.

Puhastusainete maailmas kasutatakse teatud valdkondades ka elusaid baktereid (veepuhastus, septikud jne), enamik uutest H.T.S. Bio biotehnoloogilistest toodetest on aga loodud BIOSURF® meetodil, mis ei sisalda elusaid baktereid, vaid bakterite toodetud biotehnoloogilisi pindaktiivsed aineid, mis on lausa 500 korda efektiivsemad senistest sünteetilistest.

Kui tellite ökokoristuse Weclean meeskonnalt, võite olla kindlad, et Teie ruum on puhas ning õhk on värske.